SPRZĘT

BEMER 3000 - magnetostymulacja najnowszej generacji Poprawa zaopatrzenia w pożywienie i tlen lepsze odprowadzenie toksyn, wspomaganie leczenia ran i urazów, wsparcie dla układu odpornościowego, lepsze zwalczanie nadmiaru wolnych rodników, zmniejszone konsekwencje stresu, lepsza wydolność i szybsza regeneracja w sporcie oraz zmniejszone ryzyko urazów sportowych i wiele innych dobroczynnych właściwości.
 
Jednorazowy zabieg mata stymulująca 20 zł / 8 min
Dwadzieścia zabiegów według wskazań 300 zł / 160 min
Aplikator miejscowy 30 zł / 8 min
 
 
 
 
ZEPTER BIOPTRON - światłoterapia Jest dzisiaj najczęściej jedynym zupełnie bezpiecznym leczeniem i profilaktyką zdrowotną. Dociera do przyczyny schorzenia i nie ogranicza się do złagodzenia skutków choroby i efekt nie jest tylko przeciwbólowy co daje nam dzisiejsza farmakologia.
 
 

Jednorazowy zabieg naświetlania 30 zł
Dziesięć zabiegów według wskazań 250 zł
 
 

AIR VIBRANT - głęboki drenaż limfatyczny i presoterapia Podstawową funkcją masażera jest zwiększenie przepływu limfy w układzie naczyń i przewodów limfatycznych oraz usunięcie złogów toksyn z komórek tłuszczowych poprzez aktywizację płynu tkankowego występującego w tkance mięśniowej, nerwowej, nabłonkowej i łącznej. W efekcie widoczne jest znaczne zmniejszenie lub całkowice wyeliminowanie lipodystrofii czyli tzw. celullitu (nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej).

Drenaż limfatyczny całego ciała 150 zł / 50 min