OFERTA MASAŻY

Beata Bonalska
Dyplomowana masażystka/ Specjalistka ds. modelowania sylwetki
Relaksacyjno - odprężający Wysublimowane techniki masażu o niższej intensywności w towarzystwie harmonizującego olejku lawendowego pozwolą odpocząć zmęczonym mięśniom.
60 zł / 40 min        100 zł / 60 min
 
Modelujący sylwetkę - antycellulitowy Intensywny i głęboki masaż rozbijający tkankę tłuszczową, oczyszczający organizm, redukujący ,, pomarańczową skórkę " w oparciu o drenujące i antycellulitowe oleje : Juniperus communis i Geranium dissectum cenione przez mecenasów Aromaterapii.
100 zł / 60 min
 
Masaż sportowy Skierowany jest do Klientów ceniących sobie trening i prowadzących sportowy styl życia. Masaż diametralnie wspomaga regenerację mięśni, usuwa zbędne produkty metabolizmu a także kwas mlekowy, który odpowiedzialny jest za ból i niedyspozycję w dniu po-treningowym.
60 zł / 30 min        100 zł / 60 min

Masaż dekoltu i twarzy Wyciszający i nadający skórze twarzy piękny wygląd i blask. Wyraźnie odmładzający, oraz wzmacniający mięśnie mimiczne. Olejek z witaminami młodości z płatków Róży damasceńskiej gwarantuje efekt delikatnego liftingu.
60 zł / 40 min

Królewski masaż, dla najbardziej wymagających Klientów, którego celem jest głębokie wprowadzenie olejków aromaterapeutycznych poprzez zmysł oddechu i skórę do wnętrza organizmu. Bardzo delikatne i staranne techniki pozwolą Państwu zapomnieć o stresie i w pełni się zrelaksować.
140 zł / 60 min       190 zł / 90 min
 
Firmowy i ekskluzywny zabieg wykonywany równocześnie przez dwoje masażystów. Masaż całego ciała w towarzystwie aromaterapii, rozgrzanych olejków i czterech dłoni gwarantuje prawdziwą ucztę dla ciała i zmysłów.
290 zł / 90 min
 
Ayurveda abhyanga Pochodzący z Indii i wywodzący się ze starożytnej medycyny orientalnej masaż, który sprawi, że osiągnięcie Państwo harmonię między duszą, a ciałem.
270 zł / 120 min
 
Stanley Rosenberg massage Technika liftingu twarzy wykonywana przez nieliczne grono wtajemniczonych masażystów. Obejmuje 97 mięśni twarzy, głowy, szyji i karku, oraz górnej części ramion. Pozwala osiągnąć wewnętrzną harmonię, w pełni się zrelaksować.
170 zł / 70 min
 
Shiatsu massage Msaż wywodzący się z Japonii, którego technika polega na wykonywaniu ucisków na punkty akupunktury, w celu przywrócenia równowagi energii ciała i zachowanie dobrego stanu zdrowia. Połączony z gorącymi kompresówkami nasączanymi olejkami aromaterapeutycznymi.
80 zł/45 min
 
Masaż lecznicy Zalecany jest Pacjentom borykającym się z przewlekłymi bólami układu mięśniowego. Działanie zabiegu ma charakter leczniczy, poprzez redukcję bądź eliminację objawów towarzyszących w schorzeniu. Przynosi ulgę, w zależności od wywiadu intensywność dobranych chwytów może spowodować odprężenie, bądź pobudzenie. Jest cennym elementem w walce z depresją.
30 zł / 15 min      60 zł / 30 min
 
Dermo Health LED After Party Therapy Drenaż limfatyczny twarzy najnowszej generacji połączony z biostymulującymi właściwościami światła LED. Czerwona barwa światła emitowana przez diody doda skórze twarzy blasku, odżywi głęboko i usunie skutki zmęczenia. Drenaż limfatyczny usunie z organizmu toksyny i obrzęki.
50 zł / 20 min
 
Terapia próżniowa Dermo Health Detox Zabieg oferuje efektywne rozwiązania walki z cellulitem oraz miejscową otyłością. Jednocześnie modeluje ciało i zmniejsza jego objętość. Drenaż limfatyczny mobilizuje tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie, eliminuje płyny nagromadzone w obszarach poddanych
700 zł / 6 zabiegów      1300 zł / 12 zabiegów       2200 zł / 24 zabiegi