OBAGI MEDICAL

Obagi Nu-Derm Fx System™
Najpopularniejszy w USA system do pielęgnacji skóry z widocznymi oznakami starzenia i przebarwieniami– Nu-derm Fx, już od sierpnia dostępny jest w polskich renomowanych gabinetach dermatologii,medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.
Obagi-C Fx ® System
Profesjonaly system z witaminą C zwalczający pierwsze oznaki starzenia Obagi-C Fx.
Serum Professional-C™ 10%, 15% i 20%
Ochrona za pomocą witaminy C, jakiej jeszcze nie doświadczyłaś. Serum Obagi Professional-C™ zwalcza przedwczesne oznaki starzenia się skóry, dzięki zawartości silnego antyoksydantu, jakim jest witamina C. Ogranicza pojawianie się drobnych linii i zmarszczek, a także redukuje te istniejące. Twoja skóra stanie się miększa, gładsza i bardziej promienna.
Obagi Hydrate™
Kremy nawilżające do twarzy Obagi Hydrate™ zatrzymują wodę w wierzchnich warstwach skóry i tworzą tymczasową barierę, która pomaga ograniczyć utratę nawilżenia. Zostały opracowane dla wszystkich rodzajów skóry. Zwiększają jej gładkość, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz naturalnych składników.
Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50
Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50 chroni przed poparzeniami słonecznymi, pomaga dbać o zdrowie skóry i zapewnia matowe wykończenie.
ELASTIderm® Eye Complete Serum
Czujesz się nieco zmęczona? Pobudź się kofeiną! Nie mówimy o porannej dawce kofeiny w kawie, lecz o nowym serum pod oczy od Obagi, które obudzi Twoje spojrzenie! ELASTIderm Eye Complete Serum należy do nowej generacji preparatów, wykorzystujących zalety kofeiny dostarczanej przy pomocy innowacyjnego aplikatora kulkowego!
OBAGI ELASTIderm Eye Treatment Gel
Nowość marki OBAGI z kolekcji ELASTIderm, dedykowanej do pielęgnacji okolic oczu, to idealna propozycja dla kobiet, których skóra jest szczególnie wrażliwa. Ultralekka formuła żelu, który fenomenalnie się wchłania i daje uczucie przyjemnego chłodzenia, zapewnia nie tylko wysoki komfort stosowania, ale także spektakularne rezultaty pielęgnacyjne!
OBAGI ELASTIderm Eye Treatment Cream
Efekt, który zobaczysz na własne oczy! Nowatorska strategia rewitalizacji skóry wokół oczu, której celem jest nawilżenie i zniwelowanie zmarszczek.