O MAKIJAŻU PERMANENTNYM

COUTURE long-Time Liner jest to najbardziej precyzyjna i bezpieczna ze stosowanych metod makijażu permanentnego na świecie od ponad 20 lat. Makijaż permanentny pozwala podkreślić naturalne piękno każdej z Nas w sposób naturalny i subtelny. Barwnik wprowadzany jest tylko do trzeciej warstwy naskórka, dzięki czemu opuchnięcia tuż po zabiegu są niewielkie ,a efekt końcowy bardzo korzystny .Można tą metoda podkreślić kontur oczu, obrysować i wypełnić usta lub nadać kształt brwią .Makijaż wykonany metodą Long-Time-Liner jest trwały i zadowoli nawet najbardziej wymagąjące osoby a każda z Nas może poczuć się pięknie o każdej porze dnia i nocy.

Metoda Long Time Liner jest od 12 lat numer 1 na świecie. W metodzie Long Time Liner igła nie dochodzi do skóry właściwej. Pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż.

Do zabiegów używa się jednorazowych igieł. Igły są pojedyncze, a nie podwójne czy potrójne – tylko pojedynczą igłą można wykonać perfekcyjnie dokładny makijaż (tylko tym aparatem można cieniować).

W metodzie Long Time Liner używamy najwyższej jakości nieorganicznych pigmentów mineralnych, nietoksycznych i niealergizujących, które zostają osadzone w naskórku i zmagazynowane w przestrzeni międzykomórkowej. Barwniki są wprowadzane bardzo równomiernie i po 3-4 latach ulegają stopniowemu rozjaśnianiu z równą intensywnością na całej poddanej zabiegowi powierzchni. Przewagą aparatu nad innymi jest również możliwość zachowania całkowitej sterylności.

Urządzenie Conture MED 2000 jako przyrząd do makijażu permanentnego najwyższej klasy posiada certyfikat produktu medycznego (CE 0123), tak samo jak farby pigmentujące (produkt medyczny (CE 0123).

Opinia histologiczna na temat farb pigmentujących firmy Long Time Liner potwierdza brak aktywności pigmentów w skórze, a zatem brak działań ubocznych.

Urządzenie ww. firmy certyfikowane jest też według norm ISO 9001/EN 46001, to gwarantuje stały i wysoki standard produktów. W skład pigmentów wchodzą wyłącznie preparaty z jakością farmaceutyczną według standardów UE.
 
 
PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO
  • Cukrzyca - z wykonania makijażu permanentnego powinny zrezygnować osoby cierpiące na cukrzycę nieustabilizowaną. W przypadku cukrzycy ustabilizowanej, gdy pacjent znajduje się pod stałym nadzorem lekarza, zabieg może zostać wykonany.
  • Nowotwór -osoby cierpiące na nowotwór, będące w trakcie trwania chemioterapii, nie powinny decydować się na zabieg wykonania makijażu permanentnego. Po zakończeniu tego leczenia, nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu.
  • Łuszczyca-osoby cierpiące na łuszczycę nie powinny decydować się na makijaż permanentny, ponieważ zabieg ten może wywołać rzut łuszczycowy.
  • Ciąża-kobiety w okresie ciąży są szczególnie mocno narażone na infekcje i zakażenia, które mogą być niebezpieczne dla dziecka. Ponadto skóra w trakcie ciąży jest bardziej wrażliwa i podatna na alergie. Z tego powodu, makijaż permanentny, jako zabieg inwazyjny jest odradzany w tym okresie.
  • Opryszczka, infekcja-z zabiegu muszą zrezygnować osoby, które cierpią na opryszczkę, bądź przechodzą właśnie jakąś infekcję. W przypadku opryszczki permanentnej, zabieg w ogóle nie powinien być wykonywany, jeśli zaś chodzi o infekcję, to po jej wyleczeniu można wykonać makijaż permanentny.
  • Leki- osoby przyjmujące leki sterydowe i przeciwzakrzepowe powinny zrezygnować z makijażu permanentnego, ponieważ specyfiki te powodują znacznie dłuższe i problemowe gojenie się ran.