MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Idealny kształt i piękny kolor.
 
 
Wykonane metoda LONG-TIME-LINER® sprawia, że Twoje usta będą nienaganne, a szminka nie będzie Ci już praktycznie potrzebna! Stosując Long-Time-Liner® Conture® Make-up najpierw wybieramy kolor z palety od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadzą Twojej skórze wspaniałego wyglądu.
 
Usta mogą wyglądać zawsze pięknie i ponętnie, możesz podkreślić kontur ust wyrównując ich niedoskonałość a dobrze dobrany kolor pigmentu do naturalnej barwy Twoich warg i Twojego typu urody doda im perfekcyjny kształt i wygląd. Modny liplight poprzez dolożenie jasnego pigmentu uwydatni serduszko ust i zniweluje drobne zmarszczki wokół nich. Po zakończeniu kolor Twoich ust będzie idealny i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki nawet po jedzeniu, ćwiczeniach czy pocałunkach!
 
Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na okoliczności.
 
PRZED ZABIEGIEM
Przez 3 dni przed zabiegiem należy obowiązkowo , 2 razy dziennie przyjmować tabletki HEVIRAN 800. Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym , który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Aktywna opryszczka uniemożliwia nam wykonanie makijażu trwałego. Jeżeli zatem masz ten problem, zabieg powinno się wykonać 2 tyg. po całkowitym jej zagojeniu. Przed zabiegiem należy poinformować o wszelkich wykonanych wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust. Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je po makijażu trwałym.
Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Jeżeli kształt ust miałby być zmieniony , na przykład powiększony lub tez wykonywany miałby być efekt liplight, należy szczególnie zadbać o skórę wokół ust. Dobrze jest wykonanie kilku zabiegów mikrodermabrazji , delikatnych peelingów lub kawitacji. Dzięki nim skóra stanie się wygładzona i nawilżona. Tak przygotowana lepiej wchłonie pigment i pozwoli na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym usta będą bardziej wyraziste, o ładniejszym i dłużej utrzymującym się kolorze
 
PO ZABIEGU
Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna , nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy jednak się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.
Przez 3 dni po zabiegu należy obowiązkowo , 2 razy dziennie przyjmować tabletki HEVIRAN 800 Przez kilka dni po zabiegu miejsca pigmentowane należy traktować ze szczególna delikatnością. Nie wolno moczyć , trzeć dotykać skóry w miejscu pigmentacji ,w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez Linergistkę. Nie należy korzystać z sauny , solarium , zabiegów SPA oraz basenu. Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowana powierzchnie bardzo cienka warstwa specjalnego kremu z witamina E Long-Time-Liner wzmacniającego ochronę skóry. UWAGA !!! w przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.
 
PO ZAGOJENIU
Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.