MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Zawsze wyraziste spojrzenie.
 
 
Jeśli eyeliner towarzyszy Tobie każdego dnia, robiąc kreskę na górnej bądż dolnej powiece ,powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe.Wraz z Long- Time-Liner® Conture® Make-up Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs.
 
Kreseczki na powiekach u nasady rzęs są delikatne, prawie niewidoczne, a jednak sprawiają, że oczy nabierają pięknego kształtu, stają się wyraziste i pełne głębi. Zaoszczędzisz czas a Twoje oczy będą wyglądać codziennie pięknie, również w tych sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach, Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe lub okulary.
 
Po zabiegu pigmentacji powieki w zdecydowany sposób poprawią ekspresyjność Twoich oczu.
 
A Tobie nie pozostanie nic innego jak Zakochać się w swoim nowym wyglądzie!
 
 
PRZED ZABIEGIEM
Skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte. Jeżeli farbujesz rzęsy henną, makijaż permanentny wykonaj kilka dni po farbowaniu, jeśli masz założone sztuczne rzęsy należy je zdjąć przed zabiegiem.
 
PO ZABIEGU
Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest dość intensywna , nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy jednak się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany . Przez kilka dni po zabiegu miejsca pigmentowane należy traktować ze szczególna delikatnością. Skóra poddana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez Linergistkę. Nie należy korzystać z sauny , solarium , zabiegów SPA oraz basenu. Nie należy stosować cieni i maskary do rzęs.