MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Odpowiedni kształt brwi doda charakteru i uroku.
 
 
Kształt brwi definiuje cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Long Time Liner Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Na początek konieczne jest dobranie odpowiedniego koloru, który zostanie użyty do zarysowania brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów metoda Long-Time- Liner® delikatnie tworzy piękny wygląd włosków. Dzięki temu każdego dnia będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami a Twoja twarz nabierze blasku.
 
 
PRZED ZABIEGIEM
Najlepiej jest nie depilować brwi przez ok. 1 miesiąc przed zabiegiem. Daje to możliwość idealnego doboru kształtu pigmentacji do naturalnej linii włosków linii brwi. Należy również zadbać o skore w miejscu brwi jak i dookoła nich. Jeśli jest zbyt sucha, należy ja nawilżyć, na zgrubiałą oraz matowa wykonać peeling i nałożyć maskę lub ampułkę. Tak przygotowana lepiej chłonie pigment i pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste dłużej utrzymują kolor.
 
PO ZABIEGU
Bezpośrednio po zabiegu barwa pigmentu jest dość intensywna , nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy jednak się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany .
Przez kilka dni po zabiegu miejsca pigmentowane należy traktować ze szczególna delikatnością. Nie wolno moczyć , trzeć dotykać skóry w miejscu pigmentacji ,w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez Linergistkę. Nie należy korzystać z sauny , solarium , zabiegów SPA oraz basenu. Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowana powierzchnie bardzo cienka warstwa specjalnego kremu z witamina E Long-Time-Liner wzmacniającego ochronę skóry. UWAGA !!! w przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.
 
PO ZAGOJENIU
Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.