GABINET MODELOWANIA SYLWETKI


 
OFERTA MASAŻY/TYPE OF MASSAGE
Relaksacyjno - odprężający / Relaxing massage Wysublimowane techniki masażu o niższej intensywności w towarzystwie harmonizującego olejku lawendowego pozwolą odpocząć zmęczonym mięśniom.
60 zł / 40 min        100 zł / 60 min

Modelujący sylwetkę - antycellulitowy / Anti Cellulite massage Intensywny i głęboki masaż rozbijający tkankę tłuszczową, oczyszczający organizm, redukujący ,, pomarańczową skórkę " w oparciu o drenujące i antycellulitowe oleje : Juniperus communis i Geranium dissectum cenione przez mecenasów Aromaterapii.
100 zł / 60 min
 
Masaż sportowy / Sport massage Skierowany jest do Klientów ceniących sobie trening i prowadzących sportowy styl życia. Masaż diametralnie wspomaga regenerację mięśni, usuwa zbędne produkty metabolizmu a także kwas mlekowy, który odpowiedzialny jest za ból i niedyspozycję w dniu po-treningowym.
60 zł / 30 min        100 zł / 60 min

Masaż dekoltu i twarzy / Facial massage Wyciszający i nadający skórze twarzy piękny wygląd i blask. Wyraźnie odmładzający, oraz wzmacniający mięśnie mimiczne. Olejek z witaminami młodości z płatków Róży damasceńskiej gwarantuje efekt delikatnego liftingu.
60 zł / 40 min

Royal Aromatherapy massage Królewski masaż, dla najbardziej wymagających Klientów, którego celem jest głębokie wprowadzenie olejków aromaterapeutycznych poprzez zmysł oddechu i skórę do wnętrza organizmu. Bardzo delikatne i staranne techniki pozwolą Państwu zapomnieć o stresie i w pełni się zrelaksować.
140 zł / 60 min       190 zł / 90 min
 
4 Hands Royal Special massage Firmowy i ekskluzywny zabieg wykonywany równocześnie przez dwoje masażystów. Masaż całego ciała w towarzystwie aromaterapii, rozgrzanych olejków i czterech dłoni gwarantuje prawdziwą ucztę dla ciała i zmysłów.
290 zł / 90 min
 
Ayurveda abhyanga Pochodzący z Indii i wywodzący się ze starożytnej medycyny orientalnej masaż, który sprawi, że osiągnięcie Państwo harmonię między duszą, a ciałem.
270 zł / 120 min
 
Stanley Rosenberg massage Technika liftingu twarzy wykonywana przez nieliczne grono wtajemniczonych masażystów. Obejmuje 97 mięśni twarzy, głowy, szyji i karku, oraz górnej części ramion. Pozwala osiągnąć wewnętrzną harmonię, w pełni się zrelaksować.
170 zł / 70 min
 
Shiatsu massage Msaż wywodzący się z Japonii, którego technika polega na wykonywaniu ucisków na punkty akupunktury, w celu przywrócenia równowagi energii ciała i zachowanie dobrego stanu zdrowia. Połączony z gorącymi kompresówkami nasączanymi olejkami aromaterapeutycznymi.
80 zł/45 min
 
Masaż lecznicy / Medical massage Zalecany jest Pacjentom borykającym się z przewlekłymi bólami układu mięśniowego. Działanie zabiegu ma charakter leczniczy, poprzez redukcję bądź eliminację objawów towarzyszących w schorzeniu. Przynosi ulgę, w zależności od wywiadu intensywność dobranych chwytów może spowodować odprężenie, bądź pobudzenie. Jest cennym elementem w walce z depresją.
30 zł / 15 min      60 zł / 30 min
 
Dermo Health LED After Party Therapy Drenaż limfatyczny twarzy najnowszej generacji połączony z biostymulującymi właściwościami światła LED. Czerwona barwa światła emitowana przez diody doda skórze twarzy blasku, odżywi głęboko i usunie skutki zmęczenia. Drenaż limfatyczny usunie z organizmu toksyny i obrzęki.
50 zł / 20 min
 
Terapia próżniowa Dermo Health Detox Zabieg oferuje efektywne rozwiązania walki z cellulitem oraz miejscową otyłością. Jednocześnie modeluje ciało i zmniejsza jego objętość. Drenaż limfatyczny mobilizuje tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie, eliminuje płyny nagromadzone w obszarach poddanych
700 zł / 6 zabiegów      1300 zł / 12 zabiegów       2200 zł / 24 zabiegi
 
 

SPRZĘT
BEMER 3000 - magnetostymulacja najnowszej generacji Poprawa zaopatrzenia w pożywienie i tlen lepsze odprowadzenie toksyn, wspomaganie leczenia ran i urazów, wsparcie dla układu odpornościowego, lepsze zwalczanie nadmiaru wolnych rodników, zmniejszone konsekwencje stresu, lepsza wydolność i szybsza regeneracja w sporcie oraz zmniejszone ryzyko urazów sportowych i wiele innych dobroczynnych właściwości.
 
Jednorazowy zabieg mata stymulująca 20 zł / 8 min
Dwadzieścia zabiegów według wskazań 300 zł / 160 min
Aplikator miejscowy 30 zł / 8 min
 
ZEPTER BIOPTRON - światłoterapia Jest dzisiaj najczęściej jedynym zupełnie bezpiecznym leczeniem i profilaktyką zdrowotną. Dociera do przyczyny schorzenia i nie ogranicza się do złagodzenia skutków choroby i efekt nie jest tylko przeciwbólowy co daje nam dzisiejsza farmakologia.

Jednorazowy zabieg naświetlania 30 zł
Dziesięć zabiegów według wskazań 250 zł
 
 

AIR VIBRANT - głęboki drenaż limfatyczny i presoterapia Podstawową funkcją masażera jest zwiększenie przepływu limfy w układzie naczyń i przewodów limfatycznych oraz usunięcie złogów toksyn z komórek tłuszczowych poprzez aktywizację płynu tkankowego występującego w tkance mięśniowej, nerwowej, nabłonkowej i łącznej. W efekcie widoczne jest znaczne zmniejszenie lub całkowice wyeliminowanie lipodystrofii czyli tzw. celullitu (nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej).

Drenaż limfatyczny całego ciała 150 zł / 50 min