ELLIPSE - depilacja laserowa

Skończ z krótkotrwałymi i bolesnymi metodami usuwania zbędnego owłosienia Golenie, depilacja woskiem, usuwanie pęsetą czy kremy depilacyjne zostały zastąpione przez błyskawiczną depilację. Ellipse stosuje krótkie, bezpieczne rozbłyski światła, aby w ciągu kilku minut usunąć niechciane włoski z każdej części ciała.
 
JAK DZIAŁA ZABIEG ELLIPSE?
Rozbłysk widocznego światła kierowany jest na miejsce zabiegu. Unikalny system Ellipse I2PL dzięki dwóm niezależnym systemom zapewnia, że do Twojej skóry dociera tylko światło o konkretnych parametrach (długości fali). Włosy zawierają pigment (melaninę), który absorbuje światło i zmienia je w ciepło. Włos przewodzi ciepło do mieszka włosowego, który jest niszczony i dzięki temu niezdolny do ponownego wytworzenia włosów. Aby zapewnić optymalną transmisję światła do włosa, na skórę nanosi się przed zabiegiem cienką warstwę żelu (podobnego do stosowanego podczas badań USG). Po każdym rozbłysku światła ręczny aplikator przesuwany jest nad rejonem zabiegu, którego szerokość wynosi dokładnie tyle samo co szerokość aplikatora.
 
CZY WSZYSTKIE WŁOSY MOGĄ BYĆ PODDANE KURACJI?
Zabieg opiera się na absorpcji światła przez pigment zawarty we włosach (melaninę), więc jest najbardziej wydajny w przypadku ciemnych włosów. Im jaśniejsza jest skóra, tym większy jest kontrast między nią i włosem, co ułatwia zabieg. Unikalne oprogramowanie Ellipse dostosowane jest do różnych rodzajów skóry i włosów, co gwarantuje, że dostarczona energia jest optymalna dla Twoich potrzeb.
 
JAK DŁUGO TRWA ZABIEG ELLIPSE?
Pryzmat w aplikatorze Ellipse, który kieruje światło do skóry, jest wielkości 10 mm na 48 mm. Dzięki temu podczas jednego błysku światła można objąć zabiegiem wiele włosów. Zabieg na górną wargę trwa mniej więcej 5 minut, natomiast na plecy czy obie nogi około 60 ? 120 minut.
 
CZY ZABIEG JEST BOLESNY?
Wrażliwość na ból jest cechą indywidualną. Nie jest wymagane stosowanie żadnych środków znieczulają?cych. Wielu pacjentów porównuje doznania w trakcie zabiegu do uderzeń gumką recepturką.
 
CZY PRZED I PO ZABIEGU NALEŻY ZACHOWAĆ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI?
Stosowane podczas zabiegu światło to całkowicie bezpieczne światło widzialne. Światło o takiej długości fali, które mogłoby być potencjalnie szkodliwe, jest eliminowane przez specjalny system Ellipse Dual Mode Filtering System.
 
Włosy zawierają pigment (melaninę), który absorbuje światło i zmienia je w ciepło. Włos przewodzi ciepło do mieszka włosowego, który jest niszczony i dzięki temu niezdolny do ponownego wytworzenia włosów.
Ważne jest, by przez całe cztery tygodnie przed przeprowadzeniem zabiegu nie usuwać włosów pęsetą, woskiem czy za pomocą kremów depilacyjnych. Dzięki temu największa możliwa liczba mieszków włosowych będzie zawierać włosy, które zostaną zniszczone za pomocą światła. Ponieważ podczas opalania w skórze gromadzi się pigment (melanina), ważne jest, by unikać opalania (na słońcu, w solarium czy samoopalaczem) przed i w trakcie kuracji. W innym wypadku opalona skóra będzie absorbowała więcej światła, przez co zabieg będzie mniej efektywny. Nie ma konieczności stosowania żadnych zabiegów natychmiast po przeprowadzeniu kuracji, jednak osoby o wrażliwej skórze mogą stosować przez kilka dni krem łagodzący. Zaleca się ograniczenie ekspozycji na słońce i stosowanie filtrów słonecznych (minimum SPF 30) przez kilka tygodni po zabiegu.
 
ILU ZABIEGÓW ELLIPSE BĘDĘ POTRZEBOWAĆ?
Wzrost włosów jest procesem cyklicznym, ponieważ mieszki włosowe przechodzą przez fazy wzrostu i spoczynku. Tylko mieszki w fazie wzrostu zawierają włosy, i mogą być zniszczone przy pomocy ciepła. Mieszki będące w fazie spoczynkowej muszą wejść w fazę wzrostu, aby móc zostać zniszczone poprzez zabieg Ellipse. Z tego powodu konieczne jest powtarzanie zabiegu co pewien czas, aż wszystkie mieszki włosowe przejdą przez fazę wzrostu. Na długość i czas cykli wzrostu wpływa wiele czynników, takich, jak część ciała, grubość włosa i gęstość owłosienia, hormony, a także grupa etniczna oraz wiek. Wyniki badań klinicznych mówią, że konieczne są co najmniej 3 ? 6 zabiegów, przeprowadzanych zazwyczaj co około 1 - 3 miesięcy.
 
JAKĄ MAM PEWNOŚĆ, ŻE ELLIPSE TO SKUTECZNA I BEZPIECZNA METODA?
Przed wprowadzeniem produktu na rynek przeprowadzane są badania kliniczne pod kierunkiem czołowych lekarzy. Rezultaty tych badań są publikowane w renomowanych czasopismach medycznych. Zapraszamy do zapoznania się z tymi publikacjami na stronie interneto?wej Ellipse www.ellipse.org.pl. Warunki Twojej kuracji będą oparte na warunkach opracowanych i polecanych przez lekarzy prowadzących badania kliniczne.
 
Zobacz sam

 
Cennik
Cała twarz 450zł
Wąsik 200zł
Broda 200zł
Baki 200zł
Pachy 300zł
Brodawki 150zł
Ramiona 350zł
Przedramiona 300zł
Klatka piersiowa 200zł - 1500zł / w zalezności od obszaru
Brzuch 300zł
Plecy męskie 1200zł - 1500zł
Uda przod + tył 500zł - 700zł
Bikini 200zł - 400zł
Bikini głębokie 400zł - 500zł
Łydki 500zł
Całe nogi 1000zł