Ellipse - Kuracja dla skóry uszkodzonej przez słońce

Większość ludzi chciałaby zawsze wyglądać młodo i świeżo
Nie jest to proste, ponieważ nasza skóra starzeje się z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce i zmniejszonej produkcji kolagenu. Zabieg Odmładzający Ellipse pomoże Ci zachować młody i świeży wygląd. Bezpieczne błyski światła emitowane przez lampę Ellipse poprzez usunięcie przebarwień i zaczerwienień oraz poprawę struktury skóry sprawią, że Twoja twarz będzie gładsza. Nadmierna pigmentacja zostanie zmniejszona. Zabieg na twarz jest najbardziej popularny, ale kuracji może być poddana każda część ciała.
 
JAK DZIAŁA ZABIEG ELLIPSE?
Unikalny system Ellipse I2PL wysyła impuls światła i dzięki dwóm niezależnym systemom zapewnia, że do Twojej skóry dociera tylko światło o konkretnych parametrach (długości fali). Światło, które dociera do skóry, zostało tak dobrane, aby reagowały na nie dwie naturalne substancje występujące w ciele. Przebarwienia zawierają substancję zwaną melaniną, zaczerwienienia natomiast ? hemoglobinę. Gdy do komórek zawierających dużo melaniny lub hemoglobiny dotrze impuls światła o odpowiedniej długości fali, melanina lub hemoglobina podgrzewają się i zostają zniszczone w ciągu kilku tysięcznych sekundy.
 
KTO MOŻE BYĆ PODDANY ZABIEGOWI?
Zabieg Odmładzający opiera się na absorpcji promieni świetlnych przez melaninę i hemoglobinę, więc jest najbardziej skuteczny w przypadku osób o jasnej skórze, które nie są opalone w trakcie trwania kuracji. Im jaśniejsza jest skóra, tym większy jest kontrast między nią i przebarwieniami/zaczerwienieniami, co ułatwia zabieg. Unikalne oprogramowanie Ellipse dostosowane jest do różnych rodzajów skóry, co gwarantuje, że dostarczona energia jest optymalna dla Twojej skóry. Należy powstrzymać się od opala?nia (słońce, solarium, kremy samoopalające) przez co najmniej cztery tygodnie przed zabiegiem.
 
CZY PRZED I PO ZABIEGU NALEŻY ZACHOWAĆ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI?
Stosowane podczas zabiegu światło to całkowicie bezpieczne światło widzialne. Światło o takiej długości fali, które mogłoby być potencjalnie szkodliwe, jest eliminowane przez specjalny system Ellipse Dual Mode Filtering System. Ponieważ podczas opalania w skórze gromadzi się pigment (melanina), ważne jest, by unikać opalania (na słońcu, w solarium czy samoopalaczem) przed i w trakcie kuracji. W innym wypadku opalona skóra będzie absorbowała więcej światła, przez co zabieg będzie mniej efektywny. W zasadzie nie jest wymagana specjalna pielęgnacja skóry po zabiegu, ale osobom o skórze wrażliwej ulgę może przynieść przyłożenie zimnego okładu do twarzy zaraz po zabiegu, a także nakładanie maści przepisanej przez lekarza. Zaleca się także stosowa?nie filtra przeciwsłonecznego (minimum SPF 60) przez kilka tygodni po wykonaniu zabiegu.
 
JAK DŁUGO TRWA ZABIEG ELLIPSE?
Pryzmat w aplikatorze Ellipse, który kieruje światło do skóry, jest wielkości 10 mm na 48 mm. Dzięki temu podczas jednego błysku światła można objąć zabiegiem duży obszar skóry. Pełen zabieg na twarz trwa mniej niż 20 minut. Zazwyczaj pożądane efekty osiągane są po 1 ? 3 zabiegach.
 
CZY ZABIEG JEST BOLESNY?
Wrażliwość na ból jest cechą indywidualną. Nie jest wymagane stosowanie żadnych środków znieczulających. Wielu pacjentów opisuje wrażenie lekkiego pieczenia, podobne do uczucia po spędzeniu dnia na plaży. Im jaśniejsza jest skóra, tym mniejszy ból.
 
CZEGO MOŻNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?
Przez parę dni po zabiegu na twarzy można zaobserwować rumień. Obszary poddane zabiegowi stają się ciemniejsze około 3 dnia po zabiegu. Daje to efekt lekko ?przybrudzonej? skóry, który będzie się utrzymywał 7-10 dni po zabiegu. Po tym czasie skóra staje się wygładzona i wygląda świeżo. W celu zachowania młodzieńczego wyglądu poleca się 1 ? 2 zabiegi podtrzymujące w roku.

JAKĄ MAM PEWNOŚĆ, ŻE ELLIPSE TO SKUTECZNA I BEZPIECZNA METODA?
Przed wprowadzeniem produktu na rynek przeprowadzane są badania kliniczne pod kierunkiem czołowych lekarzy. Rezultaty tych badań są publikowane w renomowanych czasopismach medycznych. Zapraszamy do zapoznania się z tymi publikacjami na stronie internetowej Ellipse www.ellipse.org.pl. Warunki Twojej kuracji będą oparte na warunkach opracowanych i polecanych przez lekarzy prowadzących badania kliniczne.
 
Zobacz sam

 
Cennik - fotoodmładzanie
Twarz 450zł
Szyja, dekolt 450zł
Ręce 200zł
Twarz, szyja, dekolt 1000zł
Cennik - usuwanie przebarwień
Twarz 400zł
Szyja, dekolt 500zł
Ręce 300zł
Pojedyncza zmiana 100zł